ГАРАНТІЯ

Повернення/обмін товару/ремонт.

У рамках Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено форму повернення (обміну, ремонту) товару належної якості та подальшу передачу коштів покупцю. Враховуючи, що покупка була здійснена онлайн, тобто в режимі віддаленого доступу і всі операції пов'язані з цим відбувалися так само, споживач протягом 14 днів з моменту покупки має право звернутися до менеджера із заявою про повернення.

Повернення коштів здійснюється виходячи з вартості товару на момент його придбання. Гроші буде повернено протягом 7 днів після підтвердження відсутності факту порушення гарантійних зобов'язань з боку покупця на основі поверненого товару. Максимальний термін повернення коштів становить 30 день (розд1 п1.7. Правила продажу товару на замовлення та поза торговим або офісним приміщенням).

Будь ласка, зверніть увагу, що гарантійне обслуговування не поширюється на товар, несправності якого виникли після передачі товару покупцеві в результаті:

порушення споживачем правил експлуатації, зберігання чи транспортування товару зазначених у супровідних документах (інструкції);
дії третіх осіб;
ремонту чи внесення несанкціонованих виробником конструктивних чи схемотехнічних змін;
відхилень від норм мереж живлення, телекомунікаційних та кабельних мереж;
неправильної установки та підключення виробу

  • Інтернет-магазин Rabbit дотримується ЗУ "Про захист прав споживачів", відповідно до якого покупець може повернути Магазину куплений товар у 2 випадках:


1. Товар має значний недолік (Стаття 8.)

протягом гарантійного терміну в товарі виявлено суттєву нестачу, яка унеможливлює або неприпустиме використання товару за призначенням, виникла з вини виробника або продавця, після усунення проявляється знову з незалежних від покупця причин і супроводжується однією з таких ознак: сервісний центр взагалі не може усунути дефект ;
сервісний центр не може усунути дефект протягом 14 днів;
після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.

2. Товар не підходить за формою, габаритами, розміром або з якихось інших причин не задовольняє вимогам покупця (Стаття 9.)

на момент обміну аналогічного товару у продажу немає;

товар був у використанні, тобто. є новим і з дня придбання минуло трохи більше 14 днів, крім дня купівлі;
збережено товарний вид товару, його споживчі властивості, збережено всі аксесуари, компоненти та документацію, що входять до комплектації товару, не порушено їх упаковку, пломбу та ярлики,